Eladó Sopron belvárosában, a méltán népszerű Erzsébet utcában, egy jó állapotú társasházban, egy némileg felújításra szoruló, könnyen kettéválasztható, tágas, két bejárattal rendelkező lakás.
A lakásban jelenleg 3 szoba, egy nagy konyha, nagy, ablakos fürdőszoba, előtér, kamra található. A tulajdoni lapon az ingatlan 99 nm-es, de, a valóságban nagyobb.
A lakás összközműves, néhány helyiségben konvektoros, a két nagy szobában pedig radiátoros gázfűtés van.
A lakás egyik bejárata egy külső gangról nyílik. Mivel erre a gang részre csak ennek a lakásnak nyílik ajtaja, ablaka, ezért ez a rész olyan, mintha ennek a lakásnak lenne az erkélye.
Ez az ingatlan kiváló választás befektetőknek, hiszen a két bejárata, és a helyiségek elhelyezkedése miatt könnyen kettéválasztható két kisebb lakóegységre.